Біткойн втратиться перед напруженим тижнем

Після консолідації у вузькій області течія всіх вихідних біткойн слабшає в неділю ввечері до мінімуму близько 38 800 доларів із збільшенням технічного профілю.

Обережний клімат на фондових ринках Азії, особливо через епідемію COVID, яку зараз намагається контролювати Китай і яка має серйозні економічні наслідки, знижує схильність до ризику, що не допомагає біткойну .

З точки зору графіка, рецесія нижче 40 000 доларів наприкінці минулого тижня була важливим ведмежим сигналом, і зараз біткойн починає розвиватися на лінії висхідного тренду, яку видно в щоденних даних і яка допомогла стримати корекцію з кінця січня.

У короткостроковій перспективі варто зазначити, що дані служби аналізу блокчейнів Coinglass показують, що трейдери не вірять у короткострокове відновлення, підтверджуючи, що ставки фінансування на біржах деривативів були сильно негативними на вихідних, що свідчить про те, що більшість учасників ринку очікували короткі продажі, щоб бути прибутковими.

Що стосується важливих порогів, на які слід звернути увагу, то першою потенційною підтримкою поблизу поточних цін є мінімум минулого понеділка в 38 500 доларів. З іншого боку, двома основними перешкодами для зростання ціни є психологічний поріг в 40 000 доларів і 100-денне ковзне середнє в 41 087 доларів.

Нарешті, коли справа йде до подій економічного календаря, який зараз можна вкласти на біткойн цього тижня, варто зазначити, що попередні дані про ВВП США за 1 квартал мають бути опубліковані в четвер, тоді як ВВП єврозони буде опубліковано в п’ятницю, разом із митьевими даними. у квітні ІСЦ для цього регіону.