Біткойн зростає на 20% за 24 роки і тестує $44 000, чому?

Після досягнення позначки в 37 000 доларів США в неділю. і непевний початок вчорашнього дня, біткойн і весь сектор криптовалюти набрали обертів з учорашнього дня, коли BTC / USD досягає піку вчора ввечері на рівні 44 200 доларів.

На цьому піку криптовалюта зросла на понад 19% за 24 години. Однак причини цього сильного зростання здаються незрозумілими, але деякі аналітики припускають, що це пов’язано з ситуацією в Україні та міжнародними санкціями проти Росії.

Вчора віце-прем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав “усі великі криптовалютні біржі заблокувати адреси російських користувачів”.

Європа та США заборонили деяким російським банкам брати участь у Всесвітній міжбанківській фінансовій телекомунікаційній асоціації (SWIFT) – комунікаційній мережі, яка обробляє глобальні фінансові операції. Цей захід перешкоджав цим установам здійснювати будь-які міжбанківські операції з неросійськими організаціями. Однак загальновідомо, що Росія розглядає криптовалюти як спосіб обійти фінансові санкції.

Едвард Мойя, аналітик Oanda Americas, каже, що санкції проти Росії «підсилюють аргументи про те, що продукти блокчейну можуть конкурувати з SWIFT».

«Біткойн і всі основні альткойни зростають, оскільки інвестори усвідомлюють ймовірність масштабних інвестицій у [децентралізовані фінанси] після останнього раунду російських санкцій», — додав він.

Подібну думку висловив у замітці Джон Кіклайтер, головний стратег DailyFX: «Оскільки Захід накладає суворі санкції на Росію, в тому числі за доступ до платіжної системи SWIFT, зрозуміло, що варто використовувати децентралізований фінансовий канал», — написав він.

Згідно з коментарями Bloomberg, Адам Фартінг, директор відділу ризиків для Японії в B2C2, фірмі, що займається торгівлею криптовалютами, сказав, що біткойн може «звільнитися від ризику» і почати більше функціонувати як захист від геополітичної нестабільності та інфляції.

Нарешті, Луїс Карран, керуючий партнер Gigabyte Investment, заявив у LinkedIn у вівторок, що «біткойн може виграти від волатильності, яка, ймовірно, вдарить по доларах і євро» на тлі зростання міжнародної напруженості.

Технічно знову вище позначки в 40 000 доларів. значно покращив профіль Bitcoin у щоденних даних. Безпосередній опір знаходиться в районі 44 000 доларів, а наступний більш виражений опір – близько 45 500 вд.

З іншого боку, пороги в 42 тис. дол. і 40,000 доларів США є першою важливою опорою, яку слід відзначити.