Криза біткойна – Росія вторгається в Україну

Після того, як учора вдень він піднявся до рівня понад 39 000 доларів, біткойн почав рух вниз, який різко прискорився в ніч на середу.

Крах почався близько 3:50 ранку на рівні 37 000 доларів США, а приблизно через 15 хвилин BTC/USD торгувався на рівні 35 420 доларів США, що на 9 відсотків нижче вчорашнього максимуму.

Підґрунтям цього різкого падіння є інформація про загострення ситуації в російсько-українському конфлікті. Президент Росії Путін наказав ввести війська в Україну.

“Ми прийняли рішення про проведення спеціальної військової операції з демілітаризації та денацифікації України”, – сказав Путін.

Подальша інформація показала, що російський наступ вийшов далеко за межі Східної України. Вибухи було чути навіть у столиці Києві.

Звичайно, біткойн — не єдиний постраждалий актив. Долар, золото та нафта зросли перед лицем цієї нової ескалації напруженості, оскільки акції були вигнані з портфелів інвесторів.

З точки зору діаграми слід зазначити, що останні падіння біткойна призвели до прориву нижче зони підтримки в 36 300 доларів США, штовхаючи BTC назад до рівня підтримки в 35 500 доларів. Більш різке падіння може призвести до мінімуму 24 січня трохи нижче 33 000 доларів, а потім до ключового психологічного порогу в 30 000 доларів. і мінімум 20 липня в 29 340 дол.