Terra (LUNA) зросла на 15% після великого оголошення, найкраща з ТОП-10 криптовалют

Зі значним зростанням на 15% за останні 24 години та незмінною позицією протягом тижня, Terra (Luna) є, безперечно, найефективнішою криптовалютою в топ-10 у середу вранці.

Позитивні настрої щодо цієї криптовалюти, здається, значною мірою пов’язані з оголошенням Luna Foundation, яка закрила приватні продажі на 1 мільярд доларів, намагаючись зберегти стабільність криптовалюти TerraUSD.

Terra оголосила про продаж вчора через свій акаунт у Twitter, зазначивши, що збір коштів включав продаж токенів LUNA на 1 мільярд доларів, рідної криптовалюти та резервних активів Terra.

За даними Terra, це один з найбільших продажів в історії криптовалютного сектора. Кілька груп венчурного капіталу взяли участь у продажу, включаючи Jump Crypto, Three Arrows Capital, DeFiance Capital, Republic Capital, GSR і Tribe Capital.

Кошти від продажу будуть використані для створення резерву валюти TerraUSD (UST) біткойн (BTC). Цей банк призначений для підтримки паритету 1:1 між стейблкоїном і доларом США.

До Квон, засновник і генеральний директор Terra Labs, зазначив: «Децентралізованій економіці потрібна децентралізована валюта. А децентралізованій валюті потрібні децентралізовані резерви.

Технічний аналіз Terra (LUNA): на які технічні пороги варто звернути увагу?
З точки зору графіка ми бачимо, що Terra (LUNA) наближається до зони опору в 60 доларів, на даний момент на рівні 56,5 доларів. Вище цього порогу цільовим показником може бути 100-денне ковзне середнє, яке зараз становить 64,68 дол.

З іншого боку, область 50 доларів, яка нещодавно служила підтримкою, все ще слід розглядати як важливу підтримку, особливо тому, що ця область тепер має 100-денне ковзне середнє.