Біткойн тримається, незважаючи на погіршення ситуації в Україні, ось чому

Біткойну більше не загрожує збройний конфлікт між Україною та Росією.

Після падіння нижче 37 000 доларів учора вранці, криптовалюта коливається біля 38 000 доларів із вчорашнього дня.

Bitcoin (BTC) навіть трохи подорожчав після того, як президент США Джо Байден оголосив про нові санкції проти Росії.

Чому біткойн не реагує на ескалацію напруженості в Україні?
Байден оголосив про санкції проти Росії, які «припинять західні фінанси», повідомляє Bloomberg.

Байден також заявив, що Сполучені Штати нададуть додаткові постачання та війська країнам Балтії та Польщі, повідомляє Bloomberg, наголошуючи на ризикі поширення конфлікту.

Інвестори в біткойни та криптовалюти загалом уважно стежили за розвитком напружених відносин між Росією та Україною. У якийсь момент здавалося, що біткойн падає через ризик конфлікту та зростає через ознаки послаблення, але вчора цього не сталося.

Це може бути тому, що інвестори вважають, що подальша ескалація конфлікту може зробити ФРС менш агресивною, ніж раніше, що є фактором на користь біткойна .

JP Morgan вважає, що російсько-український конфлікт може спровокувати «відкат» ФРС
JPMorgan (NYSE: JPM ) також вказав на таку можливість в опублікованому вчора аналізі, в якому він стверджує, що потенційний конфлікт може призвести до того, що ФРС утримається від занадто агресивного підвищення ставок цього року.

Зокрема, аналітики JPMorgan вважають, що поштовхом до перегляду ФРС стане підвищення цін на сировинні товари.

Технічний аналіз: біткойну необхідно підтримувати цю важливу підтримку
Технічно кажучи, ви можете побачити на денному графіку, що вчорашній відскок біткойна базувався на підтримці близько 36 300 доларів , прорив якої був би ведмежим сигналом, який міг би побачити мінімум 24 січня трохи нижче 33 000 доларів, а потім психологічний поріг 30 000 дол.

З іншого боку, прибуток вище 40 000 доларів необхідний для того, щоб профіль біткойна почав покращуватися, але лише прибуток вище 46 000 доларів підтвердить бичачий розворот основного тренду.